Jolanta Koczorowska odwołana
  • Jak donosi TVN Warszawa: http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,burmistrz-wawra-odwolana,47629.html

    Czy to oznacza powrót do Wiązowny?

    Dodam tylko, że teraz w ciągu 30 dni mogą powołać następcę, jeśli tego nie zrobią HGW może powołać komisarza, którym może być również p. Koczorowska. O ile się orientuję, komisarza odwołać już się nie da?

    Edit: poprawiony niezamierzony błąd w nazwisku
    Post edytowany przez obcy 2012-06-14 15:54:20
  • Da się, wybierając nowy zarząd. W poprzedniej kadencji JK utrzymała się 4 lata jako komisarz dzielnicy Praga-Północ, bo przewodnicząca Rady z PO pilnowała za pomocą kruczków prawnych, żeby nie było wyborów (przez 4 lata nie wznowiła przerwanej sesji, na której miały się odbyć wybory).
  • Z pomocą przyjaciółki na pewno sesja odwołująca nie będzie ważna. I dobrze, bo niech sobie nic nie robi w Wawrze niż robi cokolwiek ponownie w Wiązownie
  • Napiszcie, co macie do Koczorowskiej? Bo jakoś nie mogę nigdzie znaleźć żadnych komentarzy.
  • Czy informowanie o faktach musi ponosić za sobą ukryty przekaz, albo "mienie czegoś" do osoby?
    Co się tyczy komentarzy, to jedyne co słyszałem (podkreślam - CO SŁYSZAŁEM) to to, że Pani Koczorowska dba o prywatę (to słyszałem od ludzi z Wawra oraz od osób z Wiązowny).
    Słyszałem również, że w Wawrze ludzie są bardzo podzieleni w ocenie pracy pani Koczorowskiej (mówię o mieszkańcach, a nie radnych, którzy najczęściej pojęcia zielonego nie mają o tym jak się komu żyje, chociaż widać, że Ci również podzieleni w ocenie). Jedni bardzo ganią, inni bardzo chwalą - ja oceny się nie podejmuję.
    Post edytowany przez Mataj 2012-06-28 08:55:42
  • bobi pisał(a):

    co macie do Koczorowskiej?


    Nic. Jako wójt jej nie pamiętam. Jako burmistrz chyba nie jest gorsza od swoich poprzedników. Mam wrażenie, że jako radna SWM bierze swoją pracę na poważnie, w swoich wystąpieniach wypowiada się merytorycznie, czasem również krytycznie wobec zarządu. Jest przewodniczącą Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej, wiceprzewodniczącą Komisji Budżetu i Finansów i członkinią Komisji Strategii Rozwoju Regionalnego i Zagospodarowania Przestrzennego. Czy rozmawiał ktoś z panią radną nt. planowanego przebiegu dw 721 w nowym planie zagospodarowania przestrzennego WM?
    Dla mnie wiadomości z Wawra są ciekawe, bo pokazują, że inne samorządy pracują na dużo niższym poziomie niż nasz gminny.