• @tmuszy - z tego co się orientuję, to się kończy jakoś pod koniec września. Rok temu było chyba 7 etapów.
    Panny Wodnej to chyba jednak za daleko na północ, żeby mi się chciało jechać ulicą. Wolę jeździć kawałeczek Przewodową/Tawulkową i od początku Wału. A przy okazji - trochę zoptymalizowałem trasę przez las. Nie skręcam w lewo, tylko prosto do asfaltu. Dzięki temu urywam jeszcze parę minut (wiesz ja wolę ciut dalej po asfalcie, niż ciut krócej po lesie na tych slick'ach). ;)
    Póki co w tym roku 1h18minut od drzwi, do drzwi mi wyszło, ale to nie jest moje ostatnie słowo ;)
    Post edytowany przez Mataj 2014-06-10 11:35:40
  • Mataj pisał(a):

    A przy okazji - trochę zoptymalizowałem trasę przez las. Nie skręcam w lewo, tylko prosto do asfaltu. Dzięki temu urywam jeszcze parę minut (wiesz ja wolę ciut dalej po asfalcie, niż ciut krócej po lesie na tych slick'ach). ;)
    Póki co w tym roku 1h18minut od drzwi, do drzwi mi wyszło, ale to nie jest moje ostatnie słowo ;)


    Podzielisz się trasą? Czas letniego przebywania w Gminie coraz bliżej, może się zmobilizuję i pomimo zeszłorocznej porażki spróbuję choć parę razy dojechać do roboty. Oczywiście wrócić też (w ostateczności następnego dnia).
    Z oglądu mapy wychodzi mi, że powinienem mieć zbliżony dystans do pokonania jak Ty, choć ja potrzebuję dojechać do samiusieńkiego centrum.
  • Załączam ślad od Mikulskich do Wału Miedzeszyńskiego.


    image
    1840 x 670 - 157K
    Post edytowany przez Mataj 2014-06-10 15:31:37
  • Mataj pisał(a):

    (...)
    Z tego co zauważyłem ktoś jeszcze ładnie z Duchnowa pomyka rowerem na Ząbkowską.
    (...)


    Czy ten ktoś z Duchnowa gdzieś sie ujawnił? Pytam bo jeżdżę Duchnów-Grochowska raz na kilka dni i fajnie by było czasem się pościgać przed robotą :)

    Post edytowany przez nightwatch 2014-06-12 23:18:23
  • Nightwatch, zaobserwowany na endomondo. :)
  • no bardzo zabawne
    zwłaszcza że endomondo prawie nie używam
    używam stravy, to aplikacja dla tych co ścigają sie sami ze sobą
  • Ale serio napisałem, skrótem, bo w nocy Ci przez komórkę odpisywałem - tego rowerzystę zaobserwowałem na Endomondo. Mi akurat aplikacja zwisa, ale jak na początku parę lat temu zacząłem korzystać, to już nie chce mi się przesiadać. Na Endomondo ma nick Piotr B
    Btw. Pościgać się nie pościgasz, bo średnie prędkości są raczej typowo "dojazdowe", ale godna pochwały regularność!
    Swoją drogą można by rowerowy team de Wiązowna zrobić ;)
    Post edytowany przez Mataj 2014-06-13 10:06:30
  • Hehe, przez lakoniczność Twojej odpowiedzi zrozumiałem że jakimś cudem to jakiś mój przejazd namierzyłeś na endomondo. Teraz wszystko jasne.