ZMOTORYZOWANA WIĄZOWNA
  • Codziennie, jeździmy do pracy, szkoły różnymi środkami transportu, a chyba tak na dobre nie znamy się od tej "zmotoryzowanej" strony. Są wśród nas kierowcy pojazdów 4-ro kołowych,ale zapewne znajdzie się też kilku 2-kołowców (przepraszam- oczywiście motocyklistów), może warto uruchomić nową dyskusję, gdyż będą takie okazje, imprezy gdzie zwołując się na forum możemy się nieco bliżej poznać. Możemy podzielić się uwagami o miejscach godnych zwiedzenia dla "zmotoryzowanych", można podzielić się ale tylko pozytywnymi informacjami o okolicznych warsztatach naprawczych itp. B-)
  • A dlaczego nie mielibyśmy dzielić się złymi doświadczeniami z lokalnych warsztatów?
  • Chyba nie ma przeciwwskazań, ale z reguły większość osób woli narzekać co nie jest w mojej ocenie obiektywne, dlatego też wydawało mi się, że lepiej pisać pozytywnie.
  • Edziu ma racje zle są bardzo ważne bo roznie ztymi warszatatki bywa ja mogę poliecić Pana Krzysztofa K. z Wolki Mlądzkie ul Pokojowa 25 zajmuje sie instalacjami LPG