"Świński dublet" albo dwie piczenie przy jednym ogniu.
  • Czy na jednej sali, w tym samym terminie można odświętować dwa różne wesela? Albo wesele i chrzciny jednocześnie?
    Do dziś myślałem że nie, że to niewykonalne. Okazuje się że to jest możliwe! To jeszcze nic! Można zrobić tak, że obdarowani prezentem za ten prezent zapłacą!
    Trzeba tylko organizację imprezy powierzyć odpowiednim ludziom.
    I tacy ludzie są w tej gminie.

    Nie wierzycie?
    No to proszę bardzo. Taka podwójna impreza miała miejsce 13 września na terenie ZSG!
    W tym dniu odbył się:
    http://www.spwiazowna.waw.pl/sp_14_15_aka_pik.php
    oraz:
    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-58487-p_2.htm.

    Co do prezentu:
    "Organizatorzy przygotowali także miłą niespodziankę dla dzieci - bawiły się one na dmuchanej zjeżdżalni oraz na bungee,"
    za którą to zabawę... zapłaciły:)

    Myślę też, że goście szkolnej imprezy trochę się zdziwili że ktoś dostał widły a ktoś inny grabie...
    Post edytowany przez admin 2016-11-18 17:25:50
  • To mniej więcej tak jak wczorajsze zawody sportowo-pożarnicze. Ktoś chciał pooglądać zmagania strażaków a otrzymał papkę przedwyborczą. Ba, mógł się napić darmowego piwa, zjeść darmową kiełbaskę i wygrać rower... Tzn. strażaków też zobaczył, ale było to mniej istotne, tak jak mniej istotny był piknik rodzinny dla dzieci...
    Nota bene ten szkolny piknik rodzinny zawsze odbywał się pod koniec maja. Tak miało być także w tym roku. Dzieci przygotowywały przedstawienia, prezentację krajów. W ostatniej chwili odwołano piknik, z informacją, że przeniesiony zostanie na wrzesień. Teraz już wiadomo dlaczego :P. Potrzebna była widownia, taki swoisty "backstage" dla "II Pikniku Aktywizująco- Integracyjnego dla Mieszkańców (...)" pod hasłem "Wiązowna Gminna- Nasza Wieś". Ale o tym dzieci dowiedziały się jak już przybyły na miejsce....

    Taka gmina...
  • A ja tylko czekam kto zdobędzie wdzięczność Proboszcza, na tego zagłosuję :P (żarcik oczywiście)

    A kandydatom podpowiadam - proboszcz chce się pozbyć placu, na którym obecnie jest parking (wiadomo, klepiska się nie sprzeda, parking być musi, a odśnieżanie kosztuje). Wystarczy obiecać, że jako wójt przejmie się ten plac pod jurysdykcję gminy (na koszt utrzymania mieszkańców) - przychylne słowo z ambony gwarantowane...

    Szanowny kandydacie, szanowna kandydatko - CZAS START!
    Post edytowany przez Mataj 2014-10-20 15:44:56
  • Mataj, przepraszam za niedyskretne pytanie, ale jakoś tak nie mogę się powstrzymać.

    Czy tobie ktoś płaci za to że usiłujesz zmieniać kierunki dyskusji? Może z tacowych coś dostałeś za tę reklamę?
  • Żartujesz? Ja podrzucam pomysł na to jak zyskać parę głosów. ;) Cel uświęca środki a po tej kampanii również to widać, polityka panie. Jedni kandydaci reklamują się przy blasku ZSG, drudzy przy blasku OSP. Ten kto zyska poklask kleru pewnie też zyska parę głosów.

    Na forum jestem "troszkę" dłużej od Ciebie i zapewniam Cię, że NIKT mi za nic nie płaci.