14 LUTEGO -Zapraszamy MAMY i dziewczyny w CIĄŻY
  • KLUB KARMIĄCYCH MAM - CYKL BEZPŁATNYCH SPOTKAŃ DLA MAM I PRZYSZŁYCH MAM . Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety W CIĄŻY i MAMY maluszków będące w domu np. na urlopie macierzyńskim, na spotkania w GOK-u w Wiązownie. Tematem spotkań jest karmienie naturalne i wsparcie Mam w ich mlecznej drodze. Spotkania to okazja do wymiany doświadczeń z innymi mamami, uzyskania informacji na tematy związane z karmieniem i nie tylko, nawiązania nowych znajomości i miłego spędzenia czasu. Spotkania prowadzi dyplomowana Promotorka Karmienia Piersią. Maluchy mile widziane. :)
    Każdy drugi wtorek miesiąca.

    PIERWSZE SPOTKANIE 14 LUTEGO
    TEMAT: FAKTY I MITY NA TEMAT KARMIENIA PIERSIĄ
    Wiele Mam rezygnuje z karmienia piersią lub popełnia błędy skutkujące odstawieniem dziecka od piersi z powodu wiary w mity na temat karmienia piersią.
    Czy można mieć chude mleko? Czy mama karmiąca może jeść kapustę i cytrusy? Czy dziecko na piersi trzeba przepajać wodą? Czy po cesarce nie ma pokarmu? Nie wiesz co jest prawdą a co tylko często powtarzanym mitem? Przyjdź na darmowe warsztaty! Rozwiejemy Twoje wątpliwości na temat laktacji.
    Zapraszamy Mamy i przyszłe Mamy, także Tatusiów, Babcie oraz wszystkich zainteresowanych tematem naturalnego karmienia. Maluchy oczywiście także!
    Spotkania są otwarte i bezpłatne.

    Kolejne spotkania:
    14 marca (wtorek) - Karmienie piersią - jak dobrze zacząć?
    11 kwietnia (wtorek) - Rozszerzanie diety niemowlęcia i karmienie po 6. miesiącu.
    2552 x 1820 - 4M