• Witam,
    Przede mną wybór przedszkola a czasu niewiele...
    Bardzo chętnie poznam opinie rodziców o przedszkolach zarówno gminnych, jak i prywatnych na terenie gminy oraz na trasie do Warszawy.
    Gdzie posyłacie dzieciaki? A może wozicie do stolicy jadąc do pracy? Będę wdzięczna za opinie.

    Post edytowany przez admin 2016-11-18 17:13:55
  • Polecam przedszkole Karolek w Gliniance. Mam porownanie do warszawskich i uwazam, ze jest naprawde swietne. Duza zasluga w tym pań przedszkolanek. Ich zaangazowanie i podejscie do dzieci sa wzorowe.
  • Ja nie miałam zastrzeżeń do żadnych publicznych w gminie (Wiązowna, Glinianka).
  • Dokładnie - przedszkole w Pęclinie jest wg mnie wręcz wzorowe. Zresztą podobnie jak i szkoła w Malcanowie. I proszę się tu nie doszukiwać żadnych kontekstów w stylu wazeliny czy realizacji jakiś zakulisowych własnych interesów. Tak uważam, to piszę - z czystym sercem obie placówki mogę polecić.
  • Na podstawie doświadczeń (państwowe w Wiązownie, prywatne - koło Jartonu i na ul. Boryszewskiej wWiązownie), polecam państwowe na os. Parkowym.
    Panie miłe, zaangażowane, kreatywne.
    Poza tym - duży plac zabaw do dyspozycji dzieci.
    Kuchnia - na plus, posiłki gotowane na miejscu.
  • Ze swojej strony mogę polecić przedszkole w Pęclinie. Również bez wazeliny, po prostu jesteśmy BARDZO zadowoleni!
    O pozostałych gminnych też słyszałem pochlebne opinie, niestety porównania nie mam.