• Czołem,
    Szukam firmy, która wykonałaby i zamontowała balustradę do dwóch wyjść balkonowych (najlepiej jeden element - wyjścia są obok siebie).
    Jest ktoś w okolicy Wiązowny, kto się takimi rzeczami zajmuje? Możecie kogoś polecić?

    Zależy mi na balustradzie stalowej, bez szkła/drewna.
  • Jeśli chcesz kutą - tradycyjna kowalska robota to jest do zrobienia .
  • Kuta, nie kuta, domyślam się, że są podobnej konstrukcji jak furtki/przęsła ogrodowe.
    Szukam kogoś, kto by coś pokazał, doradził i zamontował.
  • Na terenie Jartonu był kiedyś Pan od balustrad.
  • Mataj pisał(a):

    Kuta, nie kuta, domyślam się, że są podobnej konstrukcji jak furtki/przęsła ogrodowe.
    Szukam kogoś, kto by coś pokazał, doradził i zamontował.


    Nie wiem co masz na mysli piszęc że wszystko jest podobne - te z marketów na pewno. Ja miałem na mysli kowalstwo tradycyjne . Przykładowe wzory można zobaczyć choć lepiej zawsze zrobic projekt dopasowany do stylu budynku i otoczenia. Montażu też jest kilka sposobów - zależy w czym to ma być mocowane :) Kuźnia niestety jest po drugiej stronie Wisły (Tarchomin)

  • Po prostu myślałem nad czymś w miarę prostym: Na przykład takim.
    Dom mam w miarę prosty, raczej tradycyjny niż nowoczesny, dlatego stal nierdzewna/szkło raczej odpada. Montaż w betonie komórkowym.

    Tarchomin jest po naszej stronie Wisły ;) ale faktycznie kawałek, a szukam kogoś z okolicy, bo przy takiej balustradzie to pewnie gros ceny to koszty dojazdu :P
  • Mataj, masz kowala na skrzyżowaniu Lubelskiej i Boryszewskiej.
  • Mataj pisał(a):

    Po prostu myślałem nad czymś w miarę prostym: Na przykład takim.
    Dom mam w miarę prosty, raczej tradycyjny niż nowoczesny, dlatego stal nierdzewna/szkło raczej odpada. Montaż w betonie komórkowym.

    Tarchomin jest po naszej stronie Wisły ;) ale faktycznie kawałek, a szukam kogoś z okolicy, bo przy takiej balustradzie to pewnie gros ceny to koszty dojazdu :P



    Owszem pomyliłem strony Wisły ( to z racji tego że musieliśmy kuźnie przenosić parę razy - nie wszystkim kuźnia w okolicy pasowała). Co do zał. wzoru to tak proste elementy są robione na automatach i można je kupować na sztuki w marketach. Co do montażu to pewne są kotwy chemiczne najmniej inwazyjne i najlepiej trzymające.

  • już Tobie daje nr tel u mnie robił na tarsie dwóch balkonach jest ok i nie drogi 513177250
  • szukam kogoś do wykonania obróbki blacharskiej Balkonów , znacie kogoś?
  • oj z tym numerem to zly podalem zaraz dam nastepny gość jest z Czarnówki wiec blisko
  • Polecam gotowe profile do obróbki balkonów - aluminiowe i proste w montażu oraz zdecydowanie lepsze od blaszanych.
  • Wazka pisał(a):

    oj z tym numerem to zly podalem zaraz dam nastepny gość jest z Czarnówki wiec blisko



    Zaraz to taka duża bakteria ;)
    Jak tam z kontaktem? Nadal czekam... ;)
  • ojej tak mi przykro zapomnialem po powrocie mam tyle na glowie ,że szok ju z podaje Pan ma na imię Jacek nr. tel 0660 465 382 Pan pracuje z synem dobrzy fahowcy punktualnie nie piją prace wykonują solidnie wyknują balistrady zewnetrzne i wewnętrzne , obróbki blacharskie i ostanio dachy. Polecam tez fahowca hydraulika. Pan Bogdan rowniez nie pijący i punktualny 0504 775 751 . Jak bys chcial obejrzec to zapraszam i przepraszam że tak dlugo to trwało.
  • Ech, warto było, warto było przestać pić. Ludzie aż na forum o tym piszą. Świetna rekomendacja, podziwiajmy że mimo ciężkiej walki z alkoholizmem udaje się tym ludziom czasem coś pospawać.

    Pozdrawiam
    Fachowiec
  • zupełnie nie rozumiem tego komentarza może pijany jestem ?
  • Dzięki @Wazka - pewnie się skontaktuję, choćby w celu porównania ofert.
  • Jeżeli firma zajmująca się montowaniem balustrad nadal nie została wybrana chciałbym polecić http://bud-max.com .Wykonują balustrady z różnych materiałów.Wszystko jest wykonane starannie i pod wymiar.
  • to ta Firma z " Na Wspólnej" ?