WYBORY 16 LISTOPADA...
  • Czy wyjaśniło się kto planuje kandydować w tych wyborach czy jest wśród kandydatów ktoś na kogo warto zagłosować...?
    Kandydują pan Budny,pani Bętkowska i pan Zdunik a może jeszcze ktoś..? @-)
    Post edytowany przez admin 2014-10-07 22:18:56
  • Mam nadzieję, że będzie jeszcze ktoś.
  • Oczywiście ,że są osoby na ,które warto głosować , ktore pokazały co potrafią w poprzednich latach i maja moim zdaniem bardzo duże zaslugi dla gminy. Pozwólcie ,ze wymienie wyprowadzenie klubu Advit na prostą , organizaja kilka krotnie półmaratonu wiązowskiego, (pozyskiwanie sponsorów ) na cele sportowe. pozyskanie dotacji unijnych miedzy innymi na zakup nowych samochodów dla naszej gminnej OSP czy też doprowadzenie do regularnych połaczeń ZTM trzy line autobusowe do warszawy i wiele innych . A teraz kto zgadnie kto to taki ? pozdrawiam
  • @Wazka

    Myślę, że p. Budny ma duże szanse, ale jak będzie czas pokaże...
  • Czyli Obcego nie przekonałem do przyjęcia polskiego obywatelstwa? Szkoda :(
  • W Wiązownie jestem "napływowy" ale napłynąłem kilkanaście lat temu. Mam wrażenie, że tu władza kręci się wokół tych samych osób. Jak pan iks jest wójtem to pan igrek jakimś przewodniczącym, a za cztery lata odwrotnie i niewiele się zmienia. Mam wrażenie, że można chcieć coś więcej od naszych włodarzy.
    Post edytowany przez Bjarni 2014-09-14 10:51:10
  • Zapewne zależy to od ilości, ślubów, pogrzebów, urodzin - czyli kto ma jak liczne koligacje.
    Czy już wiadomo kto kandyduje oprócz w/w?
    Podobno ktoś z Zakrętu? Prawda li to?
  • Tak podobno....ale nie znam danych tej osoby tzn. imię i nazwisko..jedyne co wiadomo to mężczyzna.
  • Niebieska Zebara wie co w lesie piszczy ha ha ha wie oj wie BRAVO
  • BlueZebra pisał(a):

    @Wazka

    Myślę, że p. Budny ma duże szanse, ale jak będzie czas pokaże...



    Pewnie ma, ale ja mam coraz bardziej mieszane uczucia, czy to dobry wybór (zaznaczam, że początkowo bardzo mi odpowiadał). Też jestem napływowy i im dłużej tu mieszkam, tym bardziej skłaniam się do tego co pisze @Bjarni i @Kulaty - rąsia rąsię myje. Z drugiej strony nie ma się czemu dziwić - jak ktoś obrotny to nie do polityki idzie, a coś pożytecznego robić.

    Co do sukcesów w/w:
    1. Rozumiem, że to on pisał wnioski? Czy za wnioskami gminy raczej stał ktoś inny?
    2. Doprowadzenie ZTM było pracą co najmniej dwóch samorządów i wkurza mnie już takie przypisywanie sobie zasług w tej materii ostatniej ekipie.
    3. Pozyskiwanie sponsorów - niedawno przekonałem się o tym, że takie pozyskiwanie sponsorów kończy się przyzwoleniem do budowania na rowach melioracyjnych.

    To tak z drugiej strony medalu.
    Post edytowany przez Mataj 2014-09-15 09:38:28
  • Mataj.
    Opanuj się! Nie możesz się skłaniać do tego co pisze Kudłaty bo nie będzie opozycji!
    BlueZebra wymięka i nie zauważa pytań. Nie będzie jak dyskutować !
  • Obawiam się że czeka nas kolejna "plaga".
    Pani Bętkowska jak dla mnie, jest trochę "za droga w utrzymaniu".
  • Kudłaty pisał(a):

    Mataj.
    Opanuj się! Nie możesz się skłaniać do tego co pisze Kudłaty bo nie będzie opozycji!
    BlueZebra wymięka i nie zauważa pytań. Nie będzie jak dyskutować !



    Myślę, że jeszcze długo będzie można tu dyskutować. A kandydaci póki co są dla mnie dość "równi" - równie mierni. Jakiś czas temu rozmawiałem z sąsiadami i wszyscy dość zgodnie zauważają, że to wciąż wybór między jednym i tym samym. Nie ma nikogo "spoza", nikogo świeżego.

    Zdunik - a co on zrobił jako radny? Że dyrektor szkoły w Gliniance? No super, ale dobry dyrektor, nawet pedagog to nie oznacza - dobry wójt. Nawet jeśli rada gminy to dzieci.
    Bętkowska - na początku dramat, teraz trochę przebudzona z wielkiego snu, ale jak dla mnie kompletny brak pomysłu na gminę. NIC! ZERO! NULL! Kilka inwestycji w postaci placów zabaw, bez ładu i składu. Stara się wszystkim zrobić dobrze, a wszystkim na raz się nie da. Zamiast zrobić jeden porządny plac zabaw, jest kilka wyrobów czekoladopodobnych. Poza tym? Są jakieś tam oszczędności kosztem jakichkolwiek inwestycji. Kilka wypowiedzi, które dyskwalifikują ją w moich oczach jako dobrego menadżera (chociażby podejście do polityki kadrowej, że urzędnicy też mają rodziny i nikogo zwalniać nie zamierza). Na plus - chociażby to, że wszystkie dzieci w gminie dostały się do przedszkoli. Szkoda, że odbywa się to kosztem sal gimnastycznych, kadr oraz liczby pomocy dydaktycznych w przedszkolach, ale mimo wszystko sukces.
    Budny - pisałem wyżej.

    Podsumowując - dla mnie to wybór między TYM SAMYM w różnym wydaniu. Zresztą jak się przyjrzeć władzom samorządowym to widać, że to zwykle roszady między urzędami są, a nie wybory ;)

    Ps. Nie wiem na kogo zagłosuję w tych wyborach.
  • Niestety... zgadzam się ale nie całej rozciągłości...
    Nie znam Zdunika i jego osiągnięć - tyle co ze słyszenia.
    Z Budnym to samo.
    Natomiast działania Bętkowskiej to wcale nie NIC, Nie ZERO, Nie NULL - to perełka niekompetencji, niewiedzy, arogancji i łamania prawa.

  • Pani Bentkowskiej nawet nie skomentuje. Pan Budny miał do mnie kiedyś pretensje, że wykonuję swoje obowiązki i robię to co do mnie należy. Osiągnięć Pana Zdunika nie znam.
  • Pani Wójt ostatnio trochę jakby wzięła się do roboty, nieprawdaż? Nie można tego nie zauważyć. Nawet na drogi wyrzucono trochę gruzu ;)
    Jednak mnie najbardziej denerwuje coś innego. Prozaicznego może. Nie wiem dlaczego jeździ na te wszystkie imprezy - wigilia w przedszkolu, wielkanoc w szkole, święto takie, siakie i owakie. Niby dobrze, ze się interesuje, jest z ludzmi... ale w tym czasie nie pracuje. To znaczy formalnie pracuje, ale bezproduktywnie niestety. Jak dla mnie za mały nacisk na zarządzanie i organizowanie, a za duży na reprezentację. Ale to oczywiście moje zdanie, byc moze sa tacy, ktorzy uwazaja, ze bliski kontakt z wladza jest potrzebny?
  • @Kudłaty Twoja wypowiedź, jakoby pani wójt była "perełką łamania prawa" jest już poza granicami wyrażania opinii i niedopuszczalna na forum. Jeśli dalej używasz forum do obrażania innych osób i do rozpowszechnienia insynuacji Twoje konto będzie czasowo zablokowane.
    Post edytowany przez admin 2014-09-15 21:51:55
  • Szanowny adminie.
    Oczywiście moje konto możesz zamknąć natychmiast i nie czasowo ale całkowicie.
    To twoje forum.
    Jednak żeby być w zgodzie ze swoim czystym sumieniem musiałbyś zamknąć również swoje.
    Proponuję byś zaczął od zapoznaniem się ze znaczeniem słowa "insynuacja"
    Jeżeli któryś z nas dwóch cokolwiek insynuuje to niestety Ty.

    Czy mam przesłać do redakcji odpowiednie materiały opatrzone stosownymi urzędowymi pieczęciami?
    I nie są to pieczęci UG Wiązowna. Czy wówczas moja wypowiedz będzie dopuszczalna?
  • Kudlaty, chodzi o to, ze to mala spolecznosc. Zeby nie bylo insynuacji: istnieje ryzyko wystapienia naciskow. Ty cos chlapniesz, a komus "przywala". Admin odpowiada za to co sie tu wypisuje, takze zrozum jego sytuacje.

    Ja juz dawno bylem za tym, zeby pisac pod nazwiskiem ;) Anonimowosc ma zalety, ale tez wady ;)
  • Wybory to walka o władzę i wpływy. Patrząc na kandydatów, którzy do tej pory się ujawnili ja osobiście zagłosuję za obecną Panią Wójt. Musimy pamiętac, że decyzje Pani Wójt sa nie tylko jej decyzjami. Trudno to pojąć ale są obwarowania prawne dla jej poczyniań, są radni, którzy głosują za lub przeciw pewnym pomysłom, są pracownicy, którzy nie do końca są kompetentni. Trudno za wszystko obwiniać Panią Wójt. Nie ma ludzi którzy wszystko wiedzą i na wszystkim się znają, więc Ona również ma prawo do błędów czy pomyłek ( ale z reguły to radni akceptują różne decyzje ). Myślę, że przez tę kadencję wiele się nauczyła ( może wyeliminuje niektóre błędy), poznała Gminę i jej potrzeby ( zacznie działać), poznała swoich współpracowników ( wyeliminuje tych niekompetentnych). A tak wpuścimy nową osobę, która od nowa musi poznać obowiązujące zasady, pracowników, Gminę i.t.d. Wprowadzi swoje zaufane osoby...........Więc ja dam kolejną szansę obecnej Pani Wójt. Niech działa. To jest tak, że jeden krytykuje place zabaw, drugi uważa że są one niezbędne. Każdy z Nas patrzy przez pryzmat własnej osoby..... Sama mam przykład który zaobserwowałam podczas podziału środków sołeckich. Jedna z mam kiedy miała małe dzieci optowała za placem zabaw dla maluchów. Dziś kiedy jej dzieci są starsze jest zagorzałą przeciwniczką inwestowania w plac zabaw dla maluchów. Chętnie widziałaby za to inwestycje w rozrywkę dla starszych dzieciaków np. siłownię. Więc trochę spojrzenia na innych. Nie patrzmy wyłącznie na włąsne potrzeby. Być może nasi sąsiedzkie wsie potzrebują bardziej jakichś inwestycji. A zatem kosztem tego nic nie będzie się działo w Naszej wsi. Nie znaczy to jednak, że Pani Wójt nic nie robi.
    Jeśli chodzi o "bywanie" to dobrze o Niej świadczy, że potrafi rozmawiać z ludźmi, nie unika z Nimi kontaktu, nie boi się ich i nie zaszywa się w murach Gminy, gdzie dostęp do niej byłby bardzo trudny.

    Pozdrawiam wszystkich.
    P.S. Nie jestem pracownikiem Gminy i nie łączą mnie żadne powiązania z Panią Wójt.
    Post edytowany przez kaliwo1 2014-09-16 07:13:40
  • kaliwo1 pisał(a):

    Wybory to walka o władzę i wpływy. Patrząc na kandydatów, którzy do tej pory się uajwnili ja osobiście zagłosuję za obecna Panią Wójt. Musimy pamiętac, że decyzje Pani Wójt sa nie tylko jej decyazjami. Trudno to pojąć ale są obwarowania prawne dla jej poczyniań, są radni, którzy głosują za lub przeciw pewnym pomysłom, są pracownicy, którzy nie do końca są kompetentni. Trudno za wszystko obwiniać Panią Wójt. (...)



    Dobre słowo też jest potrzebne, ale na podstawie tego co widziałem w UG nie zgodzę sie z Tobą. Sposób sprawowania urzędu przez obecną wójt raczej wyklucza jakiekolwiek kompetencje pracowników - tzn wszystkie decyzje i tak podejmuje wójt a pracownicy mają przyklaskiwać i nie wychylać się. Owszem, niektóre działania można tłumaczyć niekompetencją pracowników, ale przez te parę lat było wystarczająco dużo czasu żeby niekompetentnych zastąpić kompetentnymi.
  • nightwatch czy byłaś świadkiem naocznym tego o czym piszesz, czy znasz to z opowieści innych lub z wyjaśnień pracowników, "że nie załatwili bo Pani Wójt....". Ja miałam przykład kiedy poinformowano mnie, że PaniWójt ....., jednak kiedy poprosiłam o spotkanie z Panią Wójt, w celu uzyskania wyjaśnień, to Ci sami pracownicy szybciutko poinformowali mnie, że jednak temat uda się załatwić zgodnie z tym jak się tego domagałam.
    Post edytowany przez kaliwo1 2014-09-16 09:43:43
  • kaliwo1 pisał(a):

    Wybory to walka o władzę i wpływy. Patrząc na kandydatów, którzy do tej pory się ujawnili ja osobiście zagłosuję za obecną Panią Wójt. Musimy pamiętac, że decyzje Pani Wójt sa nie tylko jej decyzjami. Trudno to pojąć ale są obwarowania prawne dla jej poczyniań, są radni, którzy głosują za lub przeciw pewnym pomysłom, są pracownicy, którzy nie do końca są kompetentni. Trudno za wszystko obwiniać Panią Wójt.



    W tym co piszesz jest sporo racji. Z drugiej strony - nie pamiętam aby poprzedni wójt miał radę bardziej pod siebie, niż obecna wójt. Obecna rada chyba niemalże murem za wójt stoi, a jakoś to wszystko....stoi ;)
    Jeśli 4 lata nie wystarczą na wybór odpowiednich pracowników, to ja nie wiem ile ma starczyć. Oczywiście szkoda czasu na wdrażanie nowego wójta - to jest jak dla mnie bardzo silny argument jeśli chodzi o jej osobę, zwłaszcza, że kontrkandydaci są "równi".
    Co się tyczy wizyt gospodarskich również mam inne zdanie - na większość wójt wparowuje spóźniona, na pytania na które nie zna kompetentnej odpowiedzi zamiast przyznać się, że nie wie, nie rozumie, nie zna się po prostu ściemnia.

    @Kudlaty - admin ma rację, bo to on odpowiada. Niestety zdarzyło się jakiś czas temu, że pewne osoby w gminie były zastraszane przez kancelarie adwokackie, a niestety polskie prawo jest konstruowane tak mądrze, że jeśli Ty coś chlapniesz, odpowiadać może admin, a nie ty.

    @admin - prawdę mówiąc o łamaniu prawa było jakiś czas temu na forum, chyba nawet kontrolowano niektóre dokumenty podpisywane przez wójt. Może się mylę, ale coś mi się po głowie kołacze, że nawet na forum można znaleźć dość dokładny opis. Co do perełki niekompetencji - sam zadałem kilka pytań wójt na spotkaniach, na które odpowiedź wskazywała, że nie zna wówczas obowiązujących przepisów gminnych oraz prawa (pisałem o tym na forum). Faktycznie jednak bezpieczniej byłoby popierać swoje zdanie konkretnymi przykładami.
  • Ps. Właśnie zauważyłem, że jeden z kandydatów zainwestował w stronę: http://www.januszbudny.pl/
  • Mataj.
    Kancelarie prawne i ich działania to jedno.
    Jeżeli ja coś piszę, to ja ponoszę tego konsekwencje mojego pisania a nie admin. Admin może jedynie zostać wezwany do ujawnienia danych pozwalających ustalić kto to Kudłaty. Nie może być za moje wybryki pociągnięty do odpowiedzialności.

    kaliwo1
    Powiedz tak szczerze, żartujesz?
    Nie mieszajmy kompetencji, radni to radni, pracownicy to pracownicy, a Wójt to Wójt.
    Każdy ma swoje prawa, obowiązki, zakres kompetencji itd.
    Jest jeszcze prawnik który to wszystko powinien ogarnąć czy to co wychodzi z UG jest zgodne z obowiązującym prawem.

    adminie,
    Cały czas czekam na decyzję, czy mam zaprzestać klepania w klawiaturę czy tez nie.
    Proszę napisać jeżeli Pan nie życzy sobie mojej obecności w Pańskim ogródku, grzecznie się zastosuję.
  • Czy to prawda, że tym panem z Zakrętu jest Pan Cegliński? Znam człowieka z bardzo pozytywnej strony.
  • Kudłaty, ja tak serio. Nie znam żadnej Gminy czy nawet firmy, gdzie Wójt/ Prezes nie opiera swoich decyzji na danych/ informacjach uzyskanych od odpowiedzialnych za to pracowników. I dopiero na podstawie tych danych podejmowane są określone decyzje. Więc jeśli informacje przekazane są w sposób błędny to również błędna będzie decyzja.
    Może, jeśli mamy pewność odnośnie naruszenia prawa to należy zgłosić to odpowiednim organom. Jeśli mamy jawny przykład naruszenia kompetencji przez pracownika poinformujmy o tym Panią Wójt a może dzięki temu będzie ona wiedziała, że konkretnym osobom nie powinna do końca wierzyć i należy weryfikować ich decyzje/ informacje?
    Post edytowany przez kaliwo1 2014-09-16 13:54:54
  • kaliwo1
    Napiszę że mam mieszane uczucia gdy to czytam.
    Przyjmujesz delikatny nauczycielski ton w stylu "uświadomię was matołki" więc idźmy dalej w tej pogadance dla matołków.

    Wiemy już, że gdy źli pracownicy źle pracują to Wójt wydaje złe decyzje. Nie wiem jednak czy wiesz ale te decyzje trafiają do tych których dotyczą.
    I skoro są złe, to istnieje pewne prawdopodobieństwo, że im się nie spodobają. Przynajmniej niektórym, inni mogą być uszczęśliwieni.
    Czy możesz nam łaskawie napisać co się wtedy dzieje?

  • Sorry jeśli poczułeś się jak "małolat". Ja tylko stwierdzam pewne fakty. Co do niezadawalających decyzji Jeśli otrzymałeś takową to masz prawo się od niej odwołać, podając istotne argumenty. Wiem, że jest to irytujące, wymaga czasu i zaangażowania. I tu należy faktycznie skrytykować działania Gminy ( i Wójt).
  • Zajrzałem na stronę p. Janusza. Niezła jest...
    Baaardzo mi się podoba sposób przedstawienia BIO p. Janusza. Nawet wspominał, że skończył szkołę wojskową, ale omieszkał podać którą. Nie ukrywam, że chętnie poznałbym co to za szkoła, gdzie służył p. Janusz, jakiego stopnia się dosłużył i czy był odznaczony / odznaczany....

    Reszta kandydatów nie ma swoich www?
  • Nie przepraszaj! Dobrze się poczułem. Gorzej by było gdybym się poczuł jak zramolały jegomość do którego nie trafia, a do którego wiekowo mi znacznie bliżej.

    Oczywiście na każdej decyzji administracyjnej jest odpowiednie pouczenie i niezadowolony może się do niego zastosować.

    Więc się umówmy ze się zastosowaliśmy. Co dalej?
  • Edziu przypomniał że tam strona ciekawa się ukazała.
    Co prawda imię nie to, okres nie ten, kaliber sprawy tez trochę mniejszy i nie Smokie, ale tak mi się skojarzyło:
    http://www.youtube.com/watch?v=UOUgXCTFxlI
  • Kudłaty, jeśli masz mocne argumenty ( poparte prawem) to masz realne szanse załatwić temat po swojemu. Mi udało się to już kilkakrotnie ( więc jak widać szanse są).
    Jeśli ktoś był ( jest) w innej sytuacji to nie mam pojęcia co dalej.
  • v460.

    Chcesz powiedzieć...to co powiedziałeś? Nie... to byłby zamach na wolne media!
    Dobrze, żarty się właśnie skończyły.
    Jeżeli przez moje wypowiedzi na forum miałaby się komuś jakaś krzywda stać to ja już się wypowiadał nie będę.

    Ostatni raz w tej sprawie.
    kaliwo1
    Idiotą nie jestem, nie mając w ręku dokumentu wyższej instancji, w którym istnieje odpowiedni wpis nigdy bym nie napisał tego co napisałem.
  • Bjarni pisał(a):

    Czy to prawda, że tym panem z Zakrętu jest Pan Cegliński? Znam człowieka z bardzo pozytywnej strony.



    Tak, to Pan Mariusz Cegliński. Też podpisuje się pod tą opinią.
  • qbik pisał(a):



    Tak, to Pan Mariusz Cegliński. Też podpisuje się pod tą opinią.



    Ten? http://www.odi.pl/firma/kontra-mariusz-ceglinski,hzgxox/
  • Chyba tak. Zaimponował mi kiedyś znajomością przepisów i merytorycznym podejściem do sprawy. Bardzo pracowity człowiek.
  • Jeżeli to się potwierdz,i to czeka nas interesująca kampania wyborcza.
  • Miałem możliwość wysłuchania na spotkaniu pana Ceglińskiego. Człowiek bardzo konkretny, rzeczowy. Mówi i odpowiada na temat. Chce coś zmieniać a w związku z tym pracować. Oby się człowiek nie rozmyślił i jednak w tych wyborach wystartował, to będzie na kogo głosować.
    To co " obecne" to lelum polelum, a to co " dawne" już było i wcale nie lepsze. To co " na południu" zbyt przywiązane do swych własnych ziem i chyba za bardzo skręcone na prawo.
  • Trafny komentarz.
  • Czy kampania wyborcza ma być prowadzona w myśl przysłowia o ryczącej krowie?
  • Admin ? Tak napisałeś na temat wypowiedzi Kudłatego "Twoja wypowiedź, jakoby pani wójt była "perełką łamania prawa" jest już poza granicami wyrażania opinii i niedopuszczalna na forum. Jeśli dalej używasz forum do obrażania innych osób i do rozpowszechnienia insynuacji Twoje konto będzie czasowo zablokowane. " Co to ma być ? to co nie mozna swojej opinii wyrazić zapomnialas o wolności słowa w RP ? Kudłaty napisal to co widzi zreszta nie tylko on, bo ja również no gdyby użył jakis wulgaryzmów to bym rozumiał .
  • @Wazka - nie chodzi o cenzurę.
    Zrozumcie, że zdarzały się sytuacje, w których osoby tworzące strony informacyjne o gminie były traktowane listami z kancelarii adwokackich. Admin prowadzi forum społecznie i nie chce się zwyczajnie narażać (mimo, że piszecie na forum, jego elementy mogą być uznane nie jako forum, a jako portal informacyjny - z czysto prawnego punktu widzenia). Dlatego jako moderator też czasem jestem zmuszony reagować.
    Jeśli piszecie uwagi takie jak Kudłaty - nie ma sprawy, ale popierajcie to konkretnymi przykładami, jeśli stawiacie tezy, to starajcie się je podpierać argumentami/dokumentami, które dowodzą, że macie rację.
    Postarajcie się również zrozumieć Admina, który niekoniecznie musi czerpać radość z tłumaczenia się władzom gminnym (lub postronnym osobom), za to co się tu znajduje - czy to w formalny, czy nieformalny sposób. Wierzcie mi, że nie wszyscy podchodzą z dystansem do tego co tu czytają, a spodziewam się, że forum przed wyborami jeszcze się rozgrzeje.
    Nota bene z doświadczenia wiem, że czasem piszą również "sztabowcy", jako pseudo niezależni - min. dlatego prośba o wspieranie swoich treści argumentami, przykładami. To wzbogaca wiedzę, uwiarygadnia, a i współdyskutantom umożliwia lepszą/wartościowszą dyskusję.
  • Mataj.
    Pismo od kancelarii adwokackiej świadczy jedynie o tym ze ktoś ma jakieś "ale". Ale czy uzasadnione?
    Jak widzisz, klient wystarczy że powierzy sprawę kancelarii już może wywrzeć presję na przeciwniku. Czasem jak widać to skutkuje.
    Konsekwencje niesie dopiero wyrok lub orzeczenie sądu.
  • @Kudlaty - owszem, ale komu się chce teraz latać po prawnikach, jeśli ma na co dzień swoją pracę? Zwłaszcza, że forum jest prowadzone społecznie, a nie po to, żeby mieć jakieś zyski. Zyskiem jest informacja, wiedza lokalnej społeczności, a nie jak się co poniektórym wydaje jakieś ukryte biznesy tej czy innej osoby. Chodzi o to, że ludzie dostając forum dostają brzytwę, fajnie by było, żeby nie podrzynali nią gardeł (sobie i władzy, bo nie o to tu chodzi).
    Można to samo powiedzieć po prostu uzasadniając swoje osądy (władza dostarcza sporo argumentów sama).
  • no tak powiem krótko CHCECIE ŻYCIA LEPSZEGO ? GŁOSUJCIE NA BUDNEGO !!!
  • Czy i inni forumowicze chcą wybierać przy wódce?
  • Budny? Już sprawdził się jako radny powiatu, który miał co nie co dla Naszej Gminy wywalczyć. Niestety nie udało się. Zakładam, że wielu z Nas uważa, że głównie z winy Naszej pani Wójt. Norma. Ja chciałem, ale.... Więc może teraz z innej strony, teraz jako Wójt?

    Teraz pytanko z innej beczki.
    Czy ktoś czytał może szlachetne opinie o działaniach pani Wójt, które ktoś z wielkim poświęcenmiem porozklejał przed dożynkami? Ja już nie zdążyłam. Zostały szybciutko usunięte. Uważam, że słusznie. Jeśli walczymy o władzę to róbmy to w miarę uczciwie. Nie metodą wojny podjazdowej, bo to jest niesmaczne.
    Post edytowany przez kaliwo1 2014-09-24 06:35:33
  • Uważam, że nasza Pani Wójt po marnym początku radzi sobie coraz lepiej (patrz: ul.Pęclińska). Gdyby przed wyborami spowodowała zdecydowaną poprawę stanu ul. Żwirowej w Malcanowie (np. z okazji 200 lecia), to myślałbym o Jej kadencji jeszcze bardziej ciepło.
  • Bardzo celna uwaga! Pani Wójt radzi sobie wyśmienicie.
    Wniosek jest bardzo prosty. Trzeba skrócić kadencyjność Wójtów do 1 roku. Będą sobie radzić znacznie lepiej. Nie zdąży taki upoić się sukcesem i nie prześpi kadencji.
This discussion has been closed.
Wszystkie dyskusje