Pożar domu na ul. Kąckiej
 • Dziś rano spłonął dom na ul. Kąckiej 33 we Wiązownie Kościelnej. Nikomu nic się nie stało, ale straty są spore- najprawdopodobniej cały dach do wymiany. Na szczęście zaraz po drugiej stronie ulicy jest staw więc straż pożarna miała dość wody aby sprawnie gasić. Jeżeli ktoś będzie coś wiedział o ew. zbiórce na pogorzelców to niech nie omieszka podzielić się taką informacją na forum.
  3552 x 2000 - 2M
  Post edytowany przez admin 2015-09-16 16:08:34
 • Dzięki pracy strażaków oraz zaangażowaniu wielu osób udało się uratować cały parter budynku, jednak najwyższa kondygnacja wymaga całkowitego remontu.
  Niestety to co zabezpiecza budynek czyli dach który ucierpiał najbardziej i zgliszcza które pozostały po nim nie są w stanie osłonic pozostałych pomieszczeń budynku.
  Z uwagi, iż ucierpiała najbliższa rodzina strażaka z jednostki OSP Wiązowna Druhowie z OSP Wiązowna mogą podjąć się zorganizowania pomocy.
  O dacie i godzinie jednostka OSP poinformuje w najbliższym czasie na fanage tj. https://www.facebook.com/osp.wiazowna?fref=ts

  OSP Wiązowna
 • @Naczelnik! To wrzuć info pls także na forum.
 • Trzeba pomóc i to pilnie jeśli sytuacja rodziny tego wymaga! Info na stronie UG Wiązowna trzeba także zamieścić.
 • OSP Wiązowna wraz z Sołtysem Wiązowna Kościelna Panem Pawłem Konopka zorganizuję zbiórkę pieniężną dla pokrzywdzonej rodziny. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na remont dachu.
  Zbiórka odbędzie się dzięki uprzejmości Księdza Proboszcza Tadeusza Łakomca w Wielką Sobotę
  (04-04-2015r.) na terenie Kościoła pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Wiązownie w trakcie święcenia pokarmów.
  Post edytowany przez naczelnik 2015-03-31 22:55:33
 • naczelnik ? i jako wynik tej akcji bo nic nie wiemy